Співчуття з приводу загибелі захисника України Нестерова Владислава

Дата: 15.07.2023 11:32

І знову болюча втрата…

Великобурлуцька селищна рада з глибоким сумом повідомляє про те, що боронячи українську землю від російських загарбників на Сватівському напрямку, 08 липня 2023 року загинув наш земляк, захисник України, молодший сержант, командир відділення 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка Нестеров Владислав Олександрович з села Плоске. Воїну було 26 років.

Після деокупації Великобурлуччини, 11 жовтня 2022 року, Владислав пішов добровольцем захищати рідну Україну від окупантів.

Війна забирає найкращих. Молодий, повний мрій та планів на майбутнє, які, на превеликий жаль, вже не збудуться…Він віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про загиблого Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!