До уваги внутрішньо переміщених осіб або постраждалих сімей внаслідок агресії РФ

Дата: 13.07.2023 08:16

У зв’язку з  військовою агресією Російської Федерації проти України, введенням воєнного стану, Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧІКЕН ТРЕЙД» надає допомогу внутрішньо переміщеним особам або постраждалим сімям внаслідок агресії РФ. Товариство пропонує сімям ВПО працевлаштування на їхньому підприємстві за адресою Волинська область, м. Нововолинськ із забезпеченням проживання (безкоштовне житло для сімї, яка буде в них працювати) та харчування таких сімей, а саме:

-  сімям без дітей проживання в 1-но кімнатних квартирах;

- сімям із дітьми – проживання у 2-х та 3-х кімнатних квартирах;

-  щоденні безкоштовні комплексні обіди;

- безкоштовне забезпечення продукцією підприємства для приготування вечері;

-  безвідсотковий пільговий кредит на купівлю житла (для ВПО, які пропрацюють більше року на їхньому підприємстві).

За більш детальною інформацією, умовами працевлаштування та поселення для ВПО і осіб постраждалих у зв’язку із агресією РФ, звертатись за тел. +  380673337818, менеджер з персоналу – Тетяна Ільчук.