Вітання з Днем родини

Дата: 08.07.2023 10:36

Дорогі жителі Великобурлуцької громади!

Прийміть щирі вітання з Днем родини, який сьогодні, 8 липня, відзначається в Україні!

Для кожного з нас сім’я – це найбільша цінність, адже саме вона є надійною фортецею, де ми відчуваємо захист і душевний спокій.
І зараз ми особливо розуміємо, що немає у світі більшого щастя, як бути поруч з нашими рідними.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, багато людей були вимушені розлучатися з найріднішими, покидаючи свої домівки в пошуках більш безпечних місць проживання, або проводжаючи їх на захист своєї Батьківщини.

Попри все ми віримо, що наша велика Українська родина невдовзі здобуде перемогу над ворогом, і усі сім'ї будуть знову щасливо жити під мирним небом!

Тож у цей святковий день зичимо кожній родині нашої громади миру, міцного здоров'я, благополуччя, злагоди та любові!