У Великобурлуцькій громаді працює комісія з надання компенсації за пошкоджені внаслідок збройної агресії рф об’єкти нерухомого майна

Дата: 29.06.2023 15:27

Цього тижня у Великобурлуцькій селищній військовій адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань надання компенсації за пошкоджені на території Великобурлуцької територіальної громади об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Всього комісією розглянуто 6 заяв про надання компенсації за пошкоджене майно.

По кожній заяві складено акти обстеження, внесено об’єкти до Реєстру пошкодженого та знищеного майна, визначено розмір компенсації за відновлення пошкодженого об’єкта на підставі чек-листа, який є додатком до постанови Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023. Всі заяви пройшли перевірку відповідно до вимог зазначеної постанови.

За підсумками засідання прийнято рішення про надання компенсації чотирьом заявникам на загальну суму майже 370 тис. грн.