Дітлахи Великобурлуцької громади отримали вітання зі святом та подарунки від World Central Kitchen
Волонтери цієї благодійної організації передали для всіх дітей громади віком від 4-х до 10-х років 400 подарункових наборів, до складу яких входять солодощі та настільні ігри.
Для отримання наборів родинам з дітьми вказаної вікової категорії, які мешкають в смт Великий Бурлук та прилеглих населених пунктах, необхідно звернутися з документами (свідоцтво про народження дитини, паспорт, довідка ВПО) до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великобурлуцької селищної ради 01 червня 2023 року до 16:00 год. або 02 червня 2023 року з 10:00 до 15:00 год.
Подарунок отримує дитина особисто.
У населених пунктах старостинських округів Великобурлуцької ТГ видачу подарункових наборів дітям здійснюватимуть старости.