Ремонтуємо пошкоджені ворожими обстрілами оселі в селі Шипувате

Дата: 31.05.2023 13:59

На жаль, від рашистських ракет та снарядів продовжує страждати мирне населення Великобурлуцької громади. Через обстріл села Шипуватого, що здійснили російські окупанти 27 травня цього року, загинула одна людина, ще одна - важко поранена. Також було пошкоджено покрівлі та вікна в декількох житлових будинках, господарчих будівлях, огорожі у приватних домоволодіннях.

Сьогодні, 31 травня, бригада працівників з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» допомагає шипуватцям ремонтувати пошкоджені дахи та вікна.

Нагадуємо, що постраждалі особи можуть звернутися до Великобурлуцької селищної ради для складання акту про пошкоджені/знищені об'єкти нерухомого майна для отримання компенсації від держави.

Разом ми сильні! Ми вистоїмо і переможемо!