Благодійний фонд Global Empowerment Mission Ukraine продовжує надавати підтримку мешканцям деокупованої Великобурлуцької громади
В рамках співпраці Великобурлуцької селищної військової адміністрації та Великобурлуцької селищної ради з американським благодійним фондом Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), за сприяння Харківської обласної військової адміністрації сьогодні, 18 травня, Великобурлуцька територіальна громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги – 1350 продуктових наборів. Їх отримують мешканці смт Великий Бурлук та внутрішньо-переміщені особи згідно графіка видачі гуманітарної допомоги по вулицях.
Щира вдячність благодійному фонду та безпосередньо засновнику фонду Майклу Каппоні, директору представництва Global Empowerment Mission Ukraine Андрію Негрич, представникам фонду Артему Левитас і Володимиру Потравному за допомогу і підтримку Великобурлуцької громади!