З Днем вишиванки, шановна Великобурлуцька громадо!

Дата: 18.05.2023 13:06

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції і цінності, популяризувати їх.

Наші предки вважали вишиванку не тільки святковим одягом, а й своєрідним оберегом від нещасть. Особливе значення День вишиванки має саме зараз, коли російська федерація розпочала повномасштабну війну проти України. Вишиванка – це символ української нескореності, свободи, єдності волелюбності.

В День вишиванки заведено вдягати національне вбрання будь-куди – в школу, на роботу чи прогулянку.

Сьогодні жителі Великобурлуцької громади долучилися до Всеукраїнської акції «Одягни вишиванку», прийшовши на роботу у вишитому вбранні, аби весь світ побачив, яка прекрасна, сильна та непереможна наша Україна.

Голова Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко, заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський, працівники селищної ради, закладів освіти та культури, волонтери долучилися до флешмобу «Стрічка єднання», організованого КЗ «Великобурлуцький Будинок культури». Кожен бажаючий міг пов’язати стрічки у кольорах прапора України та створити таким чином патріотичне полотно.