18 травня - День вишиванки

Дата: 17.05.2023 15:39

Це свято щорічно відзначають в Україні у третій четвер травня. У 2023 році День вишиванки припадає на 18 травня.

Зараз День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

І хоча за умов воєнного часу в Україні в цей день не проводяться марші вишиванок та інші масові заходи, але долучитися до свята може будь-хто - потрібно просто надягти вишиванку або будь-який інший одяг з українською вишивкою.

Запрошуємо і мешканців Великобурлуцької громади таким чином долучитися до святкувань!