У День пам’яті та примирення Олег Синєгубов вшанував жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 16:08

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов взяв участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Харкові в пам'ять про загиблих, чиї життя обірвала Друга світова війна.

«Сьогодні в День пам'яті та примирення ми вшановуємо усіх жертв. Українці сповна відчули усі жахіття Другої світової на собі. Тому разом з усім цивілізованим світом щиро прагнули, аби подібне не повторилося. Але, на жаль, уже більше року на українські міста і села знову летять бомби, ракети та снаряди, безневинні мирні люди гинуть у вирі війни. Ми мусимо зробити все, щоб перемогти та зупинити нову навалу – рашизм», - зазначив Олег Синєгубов.

• Фото без опису                                    Фото без опису