Віктор Терещенко вшанував пам’ять жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 12:43

Сьогодні, 8 травня, більшість народів світу відзначає 78-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме 8 травня 1945 року набрав чинності Акт про беззастережну капітуляцію вермахту.

У Великобурлуцькій територіальній громаді сьогодні, у День пам'яті та примирення, також вшанували пам’ять воїнів-визволителів та усіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко, заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський разом із представниками громадськості взяли участь у покладанні квітів до могили загиблих воїнів-залізничників на станції Бурлук, до братської могили та пам’ятних знаків загиблим захисникам Батьківщини, що на меморіальному комплексі Слави в селищі Великий Бурлук та в селі Плоске.