Великобурлуцька громада отримала гуманітарну допомогу від Благодійного фонду PIN-UP Foundation

Дата: 27.04.2023 15:31

Волонтери Благодійного фонду PIN-UP Foundation 27 квітня доставили до селища Великий Бурлук та передали родинам з дітьми продуктові, побутові, медичні набори, дитяче харчування та дитячі памперси.

Щиро дякуємо благодійникам та волонтерам за підтримку !

Довідково:

Благодійний фонд PIN-UP Foundation, який з минулого року допомагає постраждалим від воєнних дій українцям, почав реалізацію власного проєкту – LINE-UP. Команда волонтерів розвозить гуманітарну допомогу в прифронтові райони України.

PIN-UP Foundation допомагає українцям харчовими продуктами, гігієнічними товарами, медикаментами. Проєкт LINE-UP покликаний надати людям відчуття підтримки, підвищити їх моральний дух та сприяти зміцненню єдності нації.