Мешканці Гнилицького та Гнилицького Першого старостинських округів долучилися до екологічної акції «За чисте довкілля»

Дата: 20.04.2023 11:14

В період з кінця березня по теперішній час на територіях населених пунктів цих старостинських округів Великобурлуцької громади виконуються роботи по благоустрою територій.

Як повідомив староста Гнилицького Першого старостинського округу Микола Віцота, активну участь у весняному прибиранні беруть всі жителі сіл та працівники соціальної сфери.

Вони навели санітарний порядок в парках, на клумбах, узбіччях доріг і вулиць, на територіях дитячих майданчиків, біля закладів культури і освіти, в інших громадських місцях. Покосили суху траву, вирубали поросль дерев та кущів. Також було засипано частину ям по проїжджій частині вулиць.

А ще турботливі гниличани висадили цьогоріч близько 100 шт саджанців липи та сосни.