Як отримати витяг з реєстру територіальної громади

Дата: 18.04.2023 09:51

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобурлуцької селищної ради інформує: витяг про місце проживання (витяг з реєстру територіальної громади), який підтверджує поточне або попереднє місце проживання Вас або Вашої дитини, відтепер можна отримати на порталі Дія або в мобільному додатку Дія. Кожен електронний витяг містить унікальний QR-код. Відсканувавши його, працівник держустанови зможе переконатися в дійсності документа та перевірити інформацію в реєстрах.

Як отримати витяг про місце проживання, який підтверджує поточне або попереднє місце проживання вас або вашої дитини:

1. Авторизуйтеся на порталі Дія або в мобільному Дія.
  2. У розділі «Послуги» оберіть «Довідки та витяги».
  3. Оберіть послугу «Витяг про Місце проживання» або «Витяг про Місце проживання дитини».
  4. Оберіть, для кого ви хочете отримати витяг: для себе чи дитини.
  5. Якщо хочете замовити витяг про місце проживання дитини, вкажіть серію та номер свідоцтва про народження дитини.
  6. Завантажте витяг про місце проживання з розділу «Отримані документи» в особистому кабінеті. Ви отримаєте сповіщення на електронну пошту та в особистому кабінеті, коли витяг буде готовий.

Звертаємо увагу, витяг про місце проживання сформується, якщо інформація про вас або вашу дитину наявна у Реєстрі територіальної громади. У випадку неможливості сформувати Витяг, просимо звернутися до відділу «ЦНАП» Великобурлуцької селищної ради з документами, що підтверджують Вашу особу (або свідоцтвом про народження у випадку необхідності сформувати витяг на дитину).