Закликаємо волонтерів здійснювати свою діяльність через Єдиний координаційний гуманітарний центр

Дата: 10.04.2023 11:02

Координаційний центр, створений на Харківщині у вересні 2022 року за дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, працює за напрямками евакуації та гуманітарної допомоги, зокрема, на деокупованих територіях.

Для того, щоб потрапити і здійснювати волонтерську діяльність на деокупованій території Великобурлуцької громади, потрібно отримати в координаційному гуманітарному центрі перепустку.

Заповнити інтернет-форму для отримання перепустки на деокуповані території можна за посиланням.

Для отримання перепустки потрібно заповнити форму до 16:00 год.

Отримати її буде можна у Держпромі (8 під’їзд, Координаційний гуманітарний центр) з 19:15 до 20:00. Перепустка не видається день у день, тільки на майбутнє.

Також Харківська обласна військова адміністрація узгодила перехід на електронну версію перепусток, що допоможе значно спростити їх отримання для поїздок на ДОТ. Електронна перепустка буде приходити на вашу пошту, вказану у реєстраційній заявці.

Заповнити заявку можна на сайті: