До уваги родин з дітьми, які не подали документи на отримання грошової допомоги від ЮНІСЕФ

Дата: 06.04.2023 11:23

Великобурлуцька селищна рада повідомляє про те, що до 14 квітня 2023 року включно, до 12:00 год., подовжено термін прийому документів від родин, які мають дітей віком до 18 років, для отримання грошової допомоги від Міжнародної організації ЮНІСЕФ. Це стосується тих родин, які до цього часу з різних причин не змогли звернутися до Великобурлуцької селищної ради.

Нагадуємо, виплата складатиме 2 200 грн на місяць на одну особу впродовж трьох місяців.

Для підготовки та подачі відомостей необхідно одному із батьків, на якого буде оформлюватися виплата на всю родину, звернутися до Великобурлуцького селищного центру соціальних служб Великобурлуцької селищної ради.

Контактна особа – директор Великобурлуцького селищного центру соціальних служб Віта Анатоліївна ШИШКОВА.

Мешканцям населених пунктів старостинських округів громади для реєстрації на допомогу слід звернутися до своїх старост.

Для реєстрації потрібно надати оригінали таких документів:

паспорт;

ІПН (ідентифікаційний код);

свідоцтва про народження дітей;

номер карткового рахунку IBAN (UA 29 цифрових символів).

Переказ грошової допомоги здійснюватиметься  за вибором на вказаний вами банківський рахунок або у відділенні Укрпошти.