У 6 населених пунктах Великобурлуцької громади діє особливо сувора заборона на відвідування кладовищ

Дата: 05.04.2023 15:38

Відповідне рішення було прийнято 04 квітня 2023 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великобурлуцької селищної ради.

Оголошено повну заборону з 04 квітня відвідувати кладовища в с. Хатнє, с. Амбарне, с-щі Соніно, с-щі Садовод, с. Стецьківка та с. Григорівка. У визначених населених пунктах Великобурлуцької громади на Великодні свята буде організовано патрулювання правоохоронців поблизу кладовищ.

Через велику вибухонебезпечну загрозу у Великобурлуцькій громаді також заборонено відвідувати кладовища в інших населених пунктах до їх обстеження, розмінування та скасування заборони рішенням комісії ТЕБ та НС селищної ради.

На жаль, населені пункти громади продовжують зазнавати обстрілів з ворожого боку. Використання ворогом зброї для дистанційного мінування територій також створює загрозу для життя людей.

Провести обстеження і розмінування території стане можливим лише після завершення активних бойових дій.

Вкотре закликаємо всіх жителів громади буди пильними. При виявленні підозрілих предметів повідомляти правоохоронців або працівників ДСНС за тел. 102 або 101.

Бережіть себе!