Сьогодні у селі Манцівка Великобурлуцької громади попрощаються із загиблим захисником України Володимиром Оковитим

Дата: 31.03.2023 10:12
Кількість переглядів: 1922

Війна день за днем продовжує забирати життя відважних українських бійців. Звістки чорними круками летять у різні куточки України, краючи від болю наші серця.

23 березня 2023 року в ході ведення бойових дій поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області, під час артилерійського обстрілу зі сторони російських загарбників, загинув старший стрілець мотопіхотного батальйону однієї з військових частин, солдат Збройних Сил України Оковитий Володимир   Петрович. Він був родом із села Манцівка Великобурлуцької селищної територіальної громади. Бійцю було 40 років.

Сьогодні, 31 березня, Великобурлуцька громада проведе в останню путь загиблого воїна-земляка.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, щиро розділяємо з вами біль тяжкої втрати.

На колінах дякуємо Володимиру за те, що мужньо боронив рідну землю, рідну домівку, кожного з нас, за те, що разом з побратимами зупиняли російське зло ціною власного життя...

Вічна шана тобі, Воїне!