Великобурлуцькому «Водоканалу» передали потужний генератор

Дата: 23.03.2023 11:23

За сприяння Харківської обласної військової адміністрації Великобурлуцьке КВКП «Водоканал» 22 березня отримало дизельний генератор високої потужності на 320 кВт. Завдяки цьому обладнанню комунальники зможуть забезпечити безперебійними послугами водопостачання мешканців смт Великий Бурлук навіть за відсутності електрики.

Як повідомляє Харківська обласна військова адміністрація на своєму офіційному веб-сайті, 17 дизельних генераторів високої потужності від 168 кВт до 440 кВт у наш регіон у березні 2023 року допомогла доставити Туреччина, а закупівля стала можлива завдяки Уряду Японії. Генератори спрямують на очисні споруди та на водоканали Харкова, Чугуєва, Лозової, Богодухова, Краснограда, Слобожанського, Південного, П'ятигірського, Новопокровки та Великого Бурлука саме для того, щоб не сталося катастрофи внаслідок відсутності електроенергії через обстріли рф.