У громаді розпочато роботу у Реєстрі пошкодженого та знищеного майна внаслідок воєнної агресії

Дата: 22.03.2023 11:31

Великобурлуцька селищна рада розпочала роботу по внесенню до загальнодержавного реєстру інформації по пошкодженому в наслідок збройної агресії рф майна жителів Великобурлуцької територіальної громади.

Для виготовлення акту та внесення інформації до Реєстру громадянам необхідно звертатися до відділу благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради.

При зверненні потрібно надати наступні матеріали:

-документи на право власності;

-технічну документацію на будинок;

-документи на право власності на землю (за наявності);

- фото пошкоджених будівель, на які є право власності, з чотирьох боків;

- фото всіх пошкоджених елементів будівель, на які є право власності.

Громадянам, які до 21 березня 2023 року вже отримали відповідні акти у Великобурлуцькій селищній раді, потрібно повторно звернутися до селищної ради для надання зазначених вище матеріалів та складання оновленого уточненого акту.