Оголошення про видачу гуманітарної допомоги мешканцям смт Великий Бурлук

Дата: 22.03.2023 08:29

Шановні мешканці Великого Бурлука !

Інформуємо вас про те, що

23 та 24  березня,  27 та 28  березня 2023 року

з  09-00 до 15:00 год., в  приміщенні спортивного залу Великобурлуцького ліцею  від

БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ « ADRA» буде видаватися гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів на кожне подвір’я. Отримують тільки жителі селища Великий Бурлук!

ВПО гуманітарну допомогу вже отримали 21-22 березня 2023 року в Центрі зайнятості.

Станція Бурлук,  с. Жуків Яр, с. Буряківка, с. Горяне, с. Новоселівка,

с. Заміст, с. Михайлівка, с. Канівцове, с. Манцівка, с. Юр`ївка отримають за додатковим графіком.

Отримувати кожному особисто.  Приходити з паспортом.

Графік видачі:

ВУЛИЦІ

23 березня

Вул. Осіянська, вул. Підгірна, вул. Декоративна, вул. Медична, Вул. Лугова, вул. Горького , вул. Харківська, вул. Заводська, вул. Зарічна, вул. Проценко, вул. Маяковського , вул. Громової.

24 березня

Вул. Слобожанська, вул. Горна, вул. Миру, вул. Зелена, вул. Східна, пров. Слобожанський, вул. Весняна,  Сільгосптехніка, вул. Шевченка, вул. Світла, вул. Сонячна

27 березня

Мікрорайон,   вул. Виноградна, вул. Паркова, вул. Гоголя, Вул. Пушкіна, пров. Гусарова, пров. Пушкіна,