На війні загинув захисник України з Великобурлуччини Олег Кісіль

Дата: 15.03.2023 09:51

Знову сумна звістка сколихнула нашу громаду. Великобурлуччина втратила ще одного земляка, який став на захист держави від російського агресора, жителя с. Катеринівка, сержанта Державної прикордонної служби України КІСІЛЯ Олега Сергійовича, 1996 року народження.

Трагічно загинув Олег 13 березня 2023 року.

Великобурлуцька селищна військова адміністрація та Великобурлуцька селищна рада висловлюють щирі співчуття батькам, дружині та маленькій донечці Героя. Разом з вами розділяємо горе від непоправної втрати рідної вам людини.

Поховають загиблого воїна у рідному селі Катеринівка у середу,15 березня. Прощання має розпочатися об 11.00 год.

Просимо всіх небайдужих громадян прийти та віддати шану земляку – Герою.

Вічна слава  полеглим захисникам України!