Розпочинається видача грошової допомоги жителям Великобурлуцької громади від Червоного Хреста

Дата: 10.03.2023 16:09

З понеділка, 13 березня 2023 року, Товариство Червоного Хреста в Україні через “Укрпошту” розпочинає видачу разової фінансової допомоги жителям деокупованої Великобурлуцької територіальної громади за списками, складеними у вересні 2022 року.

Допомогу у розмірі 1200 грн, яку виплачує Червоний Хрест на кожну особу, мешканці смт Великий Бурлук, с. Балка, с. Буряківка, с. Горяне, с. Заміст, с. Михайлівка, с. Новоселівка, с. Юр’ївка, можуть отримати у стаціонарному відділенні «Укрпошти» в смт Великий Бурлук.

Жителі населених пунктів Шипуватського старостинського округу, Катеринівського (с. Катеринівка та с. Андріївка) і Червонохвильсього старостинських округів отримують також у місцевих стаціонарних відділеннях «Укрпошти».

Жителі населених пунктів Великобурлуцької громади: с. Голубівка, с. Жуків Яр, с-ще Канівцеве, с. Лебедівка, с-ще Литвинівка, с. Манцівка, с. Плоске, с. Яєчне; населених пунктів Гнилицького, Першогнилицького, Підсереднянського, Григорівського, Новоолександрівського, Малобурлуцького стростинських округів отримують ці кошти через пересувні відділеннях поштового оператора “Укрпошти”.

При отриманні потрібно мати оригінал документів: паспорт, ІПН (код), свідоцтво про народження дитини.

Видача здійснюватиметься згідно графіка, який доповнюватиметься кожні три дні.

Графік видачі з 13 березня по 15 березня 2023 року:

Дата видачі

вул. Центральна

вул. Гоголя

стаціонарне відділення «Укрпошти»

З понеділка, 13 березня, пересувне відділення «Укрпошти» розпочинає також видачу грошової допомоги у населених пунктах громади згідно звичайного робочого графіка обслуговування населених пунктів.