День народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 11:38

Сьогодні, 9 березня, в Україні та всьому світі відзначають 209- річницю з дня народження визначного поета, класика української літератури, мислителя, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Заходи з вшанування пам'яті Великого Кобзаря відбулися у Великому Бурлуку.

Начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко разом з представниками громадськості поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в центрі селища.

"Великий український поет та пророк прожив коротке життя, але залишив по собі величезну творчу спадщину. Вірші, написані Шевченком понад століття тому, актуальні і сьогодні, коли в Україні йде війна. Він є символом нашої держави, символом незламності, боротьби за свободу і незалежність України. "Борітеся- поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" Ці слова поета сьогодні надихають мільйони українців", - зазначив Віктор Терещенко у своєму зверненні до присутніх на заході.

Творчість Шевченка - це святиня, якою дорожить і пишається український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці вогонь любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами.