«Армія відновлення»: відбудуємо Україну разом!

Дата: 02.03.2023 12:09

В Україні зараз дві армії: одна захищає нашу державу на воєнному фронті, інша - працює на економічному. І всі ті, хто своєю працею також наближають нашу Перемогу, складають “Армію відновлення”. Уряд розробив і запропонував механізм, за яким тимчасово безробітних можна залучати до виконання суспільно корисних робіт, в яких є потреба в регіонах.

Відповідно до розпорядження начальника Великобурлуцької селищної військової адміністрації від 14 лютого 2023 року № 16/ОД на території Великобурлуцької селищної територіальної громади організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.

Працездатні особи, в тому числі зареєстровані безробітні на території Великобурлуцької селищної територіальної громади, які бажають працевлаштуватися, можуть залучатися до таких видів робіт:

- будівництво швидко споруджувальних захисних споруд цивільного захисту та створення найпростіших укриттів;

- ремонтно-відновлювальні роботи, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності;

- облаштування та укріплення блок-постів, вирубка дерев для формування окопів;

- розбір завалів та відновлення житлових будинків, інших приміщень, пошкоджених в результаті бойових дій;

- розбір завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг;

- облаштування підвальних приміщень у школах, об’єктах соціальної сфери під укриття;

- ремонтно-відновлювальні роботи у приміщеннях соціальної сфери;

- надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим, внутрішньо переміщеним особам та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного характеру;

- організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;

- упорядкування та благоустрій прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, укріплення дамб;

- заготівля дров для опалювального сезону населенню та військовим;

- розвантаження гуманітарної допомоги.

Замовниками суспільно корисних робіт, де працюватимуть такі особи, визначено Великобурлуцьку селищну раду, Великобурлуцьке комунальне водопровідно-каналізаційне підприємство «Водоканал», управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради.

Участь в суспільно корисних роботах оплачується на рівні не нижче за мінімальну зарплату, яка з жовтня складає 6700 грн.

За додатковою інформацією радимо звертатися:

- до фахівців Великобурлуцького відділу Куп’янської філії Харківського обласного центру зайнятості за телефонами: +380955117634; +380506150375; +380988229103; +380990681582; +380687142261.

- КВКП «Водоканал» (смт Великий Бурлук, вул. Шевченко, 16).