Краще перестрахуватися! В Україні посилюють заходи безпеки до річниці російського вторгнення 24 лютого

Дата: 23.02.2023 14:30

Влада закликає 24 лютого за можливості працювати вдома дистанційно та уникати великого скупчення людей. Українців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги у цей день через імовірні провокації та обстріли окупантів.

24 лютого структурні підрозділи Великобурлуцької селищної ради та Великобурлуцької селищної військової адміністрації працюватимуть у дистанційному режимі.

Також з метою запобігання утворення великих скупчень громадян 24 лютого у Великобурлуцькій громаді обмежать видачу всіх видів гуманітарної допомоги.

Увага! Видача безкоштовного хліба в смт Великий Бурлук буде здійснюватися у суботу, 25 лютого!