Як безкоштовно обміняти лампи розжарювання на світлодіодні

Дата: 22.02.2023 14:43

Жителі Великобурлуцької громади мають змогу безкоштовно обміняти лампи розжарювання на нові світлодіодні LED лампи

Проєкт реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та Укрпоштою за підтримки Європейського Союзу. Він впроваджується як один з інструментів енергоефективності, які дозволяли б вистояти під час енергокризи та забезпечити баланс енергоспоживання в пікові години.

З 22 лютого 2023 року обмін відбувається у відділенні “Укрпошти” в смт Великий Бурлук.

Здійснити обмін можуть громадяни України віком від 18 років. При собі їм треба мати паспорт, ідентифікаційний код та 5 справних ламп розжарювання для обміну їх на нові енергозберігаючі, на вибір з цоколем Е27 та Е14.

Нагадуємо, що обмін може відбуватись у два способи: з попереднім замовленням і без нього.

Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок “Дія”, то лампи гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях “Укрпошти” п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку “Дія”. Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності.

При оформлені заявки через застосунок “Дія” треба буде обрати відділення і вказати необхідну інформацію.

За деякий час після подачі заявки людині автоматично на телефон надійде повідомлення з мобільного застосунку “Дія” про можливість отримання світлодіодних ламп в обраному відділенні поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, отримання ламп здійснюється за номером такої заявки.

Якщо людина не забрала замовлення впродовж 5 робочих днів, воно анулюється.

При обміні “Укрпошта” фіксуватиме паспортні дані людини, вдруге вона провести обмін не зможе.

“Якщо людина не має можливості замовити лампи через застосунок “Дія”, то вона має прийти до відділення “Укрпошти” з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання не більше 5 шт. За наявності вільних LED ламп буде здійснено обмін”, — зазначили в “Укрпошті”.

Обмін проводиться на справні лампи розжарювання.

Якщо людина вдома виявить, що одна чи декілька з отриманих світлодіодних ламп не працюють, то в неї буде можливість замінити їх у відділенні “Укрпошти” на інші світлодіодні лампи. Такий обмін можна здійснити один раз. Повертати несправні лампи потрібно в пакуванні від виробника.