У селищній раді відновлено прийом документів для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій

Дата: 21.02.2023 10:13

У відділі соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради відновлено прийом документів для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Відшкодування витрат здійснюється відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 (зі змінами).

Для призначення відшкодування витрат на поховання необхідно подати пакет документів, що містить:

заяву особи, яка здійснила поховання та звернулася за відшкодуванням витрат;

копію свідоцтва про смерть або копію довідки про смерть учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності чи особи з інвалідністю внаслідок війни;

копію посвідчення учасника бойових дій або постраждалого учасника Революції Гідності, або інваліда війни, або особи з інвалідністю внаслідок війни;

документи, які засвідчують видатки на ритуальні послуги (договір-замовлення на організацію і проведення поховання та чек або квитанцію за ритуальні послуги та чек);

копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копії сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. У разі, якщо заявник має ID паспорт, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків не надається;

копії паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок) заявника (при наданні копії ID паспорта разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника);

довідку про відкриття поточного рахунку в Уповноваженому банку (за бажанням заявника).

Прийом документів здійснюється за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Паркова 2а, 1 поверх, каб. №4. За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-20-02.