Триває видача гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ

Дата: 20.02.2023 13:34

У Великобурлуцькій громаді триває видача гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ - наборів теплого зимового одягу для дітей віком від 1 до 14 років.

В першу чергу мали змогу отримати її діти з сімей, які мають статус ВПО, та діти з багатодітних родин.

Увага! З 21 лютого 2023 року набори одягу можуть також отримати всі діти зазначеного віку, які мешкають у громаді.

Видача допомоги здійснюється у приміщенні Великобурлуцького Будинку культури з 9:00 год. до 12:00 год. у робочі дні.

При отриманні потрібно надати оригінали документів: свідоцтво про народження дитини або посвідчення багатодітної родини ; довідку, що підтверджує статус ВПО.