Привітання з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 12:51

Сьогодні в Україні за багатовіковою традицією відзначають Святвечір, який передує одній з найважливіших урочистостей у православ’ї - Різдву Христовому.

Нинішнього року це свято для всіх нас є особливим, бо проходимо через страшні випробування війною. Багато родин не зможуть зібратися за спільним різдвяним столом. Хтось із наших близьких сьогодні на фронті, а комусь довелося евакуюватися з рідних домівок. Війна роз’єднала наші сім’ї, але не зруйнувала зв'язок душ. Між нами фактично можуть бути сотні і тисячі кілометрів, але думки і сердечна теплота нівелюють ці відстані.

У своїх молитвах до Господа всі разом ми просимо благословіння для українського народу, сил і Божого захисту для наших військовослужбовців, які боронять нас від лютого ворога.

Вітаючи з прийдешнім Різдвом, від щирого серця бажаємо, щоб збулися всі добрі надії і світлі мрії. Перемоги і довгоочікуваного миру Україні! Здоров'я, достатку, віри та взаємної любові кожній родині!

Христос рождається! Славімо його!