Привітання з Новим 2023 роком!

Дата: 31.12.2022 08:15

Завершується 2022 рік, що виявився надзвичайно складним для всіх нас. Від 24 лютого і до 31 грудня він тривав однією нескінченною датою – війна... Він приніс нам багато випробувань, втрат і страждань, понівечив наші душі.  Суміш болю, сліз і крові…

Та як би затято ворог не намагався нас зламати, з кожним днем ми стаємо лише сильнішими. Незважаючи ні на що, ми вистояли, продовжуємо працювати в надскладних умовах, щоб підтримати нашу державу. Увесь світ надихається нашою боротьбою і єдністю.

У новому році ми всі очікуємо на переломний момент. Момент істини та справедливості.

Попри надскладні реалії сьогодення бажаємо вам зберігати внутрішнє світло й душевне тепло. Адже зараз у всіх нас єдине новорічне бажання. І воно неодмінно здійсниться. Здоров’я, злагоди, радості кожній родині. Нехай всі, хто зараз на фронті, якнайшвидше повертаються додому живими.

З Новим 2023 роком! Роком ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!