Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 09:16

Щиро вітаємо керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства Великобурлуцької громади, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Сьогодні, на жаль, це свято затьмарене складними часами воєнного стану.

Хліборобам і тваринникам нашого краю довелося пережити, як і усім нам, страшні часи окупації. Але вони мужньо винесли ті жахіття, які чинили загарбники. Незважаючи на тортури і погрози ворога, продовжували безперервну, важливу і благородну працю. Стійко тримали аграрний фронт.

Щира подяка всім агрогероям, хто з перших днів війни підтримував жителів нашої громади, надавав безкоштовно молоко, борошно, крупи, олію. Всі ми тоді зрозуміли справжній сенс вислову: “Хліб – всьму голова!”

Дякуємо вам не тільки за продовольчу безпеку в тилу, а й на передовій фронту. За вашу волонтерську підтримку захисників України!Щиро бажаю всім щастя, здоров’я, добробуту. Надійного оберегу, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!

Віримо у Збройні Сили України, у нашу Перемогу! Разом відбудуємо і відновимо все що зруйноване ворогом!