Куп'янський районний сектор №1 філії ДУ "Центр пробації" в Харківській області інформує

Дата: 23.02.2022 16:03

Людей, які вчиняють правопорушення, неможливо перевиховати за тюремними мурами. Цю проблему потрібно вирішувати завдяки системній роботі, яка здатна служити альтернативою ув`язненню – пробації. Важливо зрозуміти, що пробація – це не пробачення. Звісно, суспільство потребує справедливого вироку для понесення покарання за злочин. Але треба враховувати й перспективу та думати про те, чи буде правопорушник безпечним для суспільства після в’язниці

Пробація – це сучасний інструмент у роботі з правопорушниками, який відповідає практиці розвинених країн. Впровадження пробації в Україні є найбільш важливою і успішною реформою системи кримінальної юстиції України.

Саме питанню значимості пробаційного нагляду як для правопорушника, так і для суспільства, в якому живемо ми із вами, присвячено перший соціальний анімаційний ролик «Як Жека не потрапив за ґрати», створений за підтримки нідерландсько-українського проєкту експертної допомоги «МАТРА».

«Погані думки змінюються серед хороших людей. Зробимо суспільство безпечнішим»
Дивіться ролик за посиланням: