Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 18.02.2022 15:58

17 лютого з метою сприяння жителям населених пунктів громади у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради провів особистий прийом громадян у Підсереднянському старостинському окрузі.

Звернення мешканців селищ Підсереднє, Дорошенкове та Сірий Яр  стосувались забезпечення транспортного сполучення цих населених пунктів з Великим Бурлуком та можливості запровадження маршруту «соціального автобусу», вирішення проблеми відсутності магазину в селищі Сірий Яр, оформлення пільги на тверде паливо вчителю-пенсіонеру.

За результатами особистого прийому громадян Віктор Терещенко надав рекомендації та доручення керівникам структурних підрозділів селищної ради щодо вирішення порушених питань. Виконання доручень взято на особистий контроль.