Проведено позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 21.02.2022 11:43

В ході засідання виконкому Великобурлуцької селищної ради, яке відбулося  18 лютого, було розглянуто 15 питань.

Зі звітом про роботу Великобурлуцького КВКП «Водоканал» 2021 року виступив директор підприємства Олександр Мозговський. Про роботу адміністративної комісії Великобурлуцької селищної ради звітував заступник селищного голови Андрій Чернявський. Звіти керівників було взято до відома.

На засіданні було прийнято низку рішень, а саме:

- про створення робочої групи з визначення потреб населення Великобурлуцької Територіальної громади у соціальних послугах;

- про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозиції щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

- про затвердження плану роботи відділу соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради на 2022 рік;

- про порушення клопотання перед Куп’янською районною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання  «Мати-героїня» мешканці Великобурлуцької територіальної громади Тетяні Соловей;

- про закріплення права проживання та користування житлом за малолітньою дитиною, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування;

- про надання малолітній 2021 року народження статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;

- про взяття на квартирний та соціальний квартирний облік малолітньої дитини 2005 року народження;

- про затвердження протоколу №1 житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам;

- про погодження режиму роботи магазину «Посад», що знаходиться за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Сільгосптехніка, 10;

- про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі гаражу по вул. Паркова в смт Великий Бурлук та про уточнення поштової адреси житлового будинку громадянки Ш.

Члени виконкому розглянули 10 заяв мешканців Великобурлуцької громади щодо надання їм одноразової матеріальної допомоги на лікування та 1 заяву про виділення матеріальної допомоги на поховання. По всіх цих зверненнях були прийняті позитивні рішення.  Відповідно до Програми соціального захисту окремих категорій населення Великобурлуцької селищної ради на 2021-2023 роки також було прийнято рішення щодо виділення матеріальної домоги двом 90-річним ювілярам – мешканцям Великобурлуцької громади.