ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ОДЕРЖУВАЧІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ!

Дата: 16.02.2022 14:52

Постановою Правління  Фонду соціального страхування України  від 18.11.2021  № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України»  у  зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року№ 807-IX, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», керуючись Статутом Фонду соціального страхування України, правління Фонду соціального страхування України з 1 березня 2022 року  буде припинено відокремлений підрозділ  управління  виконавчої дирекції  в Харківській області  - Вовчанське відділення,  функції  Фонду соціального страхування України  в Харківській області буде здійснювати Куп’янське відділення.

Надання соціальних послуг та матеріального забезпечення  до 28.02.2022 проводить Вовчанське відділення, з 01.03.2022- Куп’янське відділення.

Телефон для довідок  :

до 28.02.2022 -  (05741)  4-25-90,  4-21-06 ,

адреса Вовчанського відділення:

62503, м.Вовчанськ, вул.Першого Травня, буд.2-Б

e-mail: khvolch@ukr.net

Телефон для довідок  :

з 01.03.2022  - (0-5742) 5-58-33,  5-15-40

адреса Куп’янського відділення :

63701 м.Куп'янськ вул. Першого Травня, буд.6

e-mail: khkupns@ukr.net