Звернення Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 07:03

Шановні  жителі Великобурлуцької громади!

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.

Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають  прикладом для майбутніх поколінь.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.

Будуючи нову державу, ми не повинні забувати, за що загинула Небесна Сотня. Ми згадуємо їх сьогодні, будемо згадувати і надалі, завжди, для того, аби не допустити  подібного в майбутньому.

Вічна слава патріотам, які загинули за краще майбутнє рідної України.

Великобурлуцький селищний голова                     Віктор Терещенко