Віктор Терещенко провів виїзний прийом громадян у селі Гнилиця Перша
З мешканцями Гнилицького Першого старостинського округу Великобурлуцький селищний голова зустрівся 14 лютого. Для надання консультацій та фахових роз’яснень громадянам також були залучені секретар селищної ради Альона Арестова та керівники структурних підрозділів селищної ради.
Під час прийому до очільника громади з питаннями, що стосувалися земельних відносин, звернулися п’ятеро мешканців села Гнилиця Перша. Особливо вони звертали увагу на можливість залишити для суспільних потреб земельні ділянки колективної власності (пасовища), які вже надані в оренду.
Як зазначив селищний голова, задля вирішення цього проблемного питання його буде винесено на розгляд постійної комісії з питань земельних відносин селищної ради та депутатського корпусу.