Звернення Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 07:38

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця подія об’єднує воїнів-афганців, учасників війн і збройних конфліктів за межами країни.

Шановні земляки, воїни-інтернаціоналісти! Ми засвідчуємо глибоку шану вашій мужності та стійкості. Дякуємо за збереження непорушного братерства, за витримку суворого випробування, за героїзм і відвагу. Дякуємо вам за честь і гідність.

Від усього серця бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, і вашим родинам здоров’я, щастя та затишку у рідній оселі, благополуччя, мирного неба, добра і впевненості у завтрашньому дні.

Великобурлуцький селищний голова                                  Віктор ТЕРЕЩЕНКО