До відома учасників бойових дій АТО/ООС

Дата: 20.01.2022 09:06

Відділом у Харківській області Міністерства у справах ветеранів України в рамках соціальної ініціативи «Зроблено ветеранами Слобожанщини» створюється нова модель співпраці між ветеранами-підприємцями, органами влади, представниками інститутів громадянського суспільства. Мета – сприяння просуванню товарів, послуг і продукції, виготовленої ветеранами (учасниками АТО/ООС), соціальної адаптації учасників бойових дій та створення позитивного образу ветерана.

Ветеранів, які виявлять бажання долучитися до проекту, просять заповнити анкету.

Посилання на анкету:

Відділ у Харківській області Міністерства у справах ветеранів України інформує про те, що у місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. При центрі діє служба психологічної та правової допомоги, «Телефон довіри», для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин.

Також повідомляють, що Міністерство у справах ветеранів України завершує створення онлайн платформи G2VEI для надання інформаційної державної сервісної підтримки ветеранському бізнесу та розбудови ветеранського бізнес-нетворкінгу. Ця платформа являтиме собою інформаційну систему, де буде розміщено інформацію про ветеранські бізнес-послуги чи товари, які пропонуються. За допомогою  G2VEI ветерани зможуть поділитися своїми здобутками, власними позитивними історіями та спонукати своїх побратимів до реалізації власних справ.