Суб’єктам господарювання аграрного сектору економіки пропонують ознайомитися зі змінами у законодавстві

Дата: 12.01.2022 14:48

Юридична компанія «Армада» 19 січня 2022 року об 11.00 год. планує провести онлайн вебінар на тему: «Огляд закону №1914-ІХ: до чого готуватися аграріям?», присвячений змінам законодавства з питань оподаткування діяльності суб’єктів господарювання.

Представників фермерських господарств, агропідприємств та товарних сільгоспвиробників, а також всіх бажаючих запрошують безкоштовно взяти участь у заході.

На вебінарі Ви дізнаєтесь:

• Що чекає сільгоспвиробників після набрання чинності законопроєктом?
  • Що таке мінімальне податкове зобов'язання?
  •  Чи збільшиться податкове навантаження для аграріїв?
  • Як оподатковуватимуться ФОПи та фізичні особи?
  • Чи передбачені законом пільги?

Спікери вебінару:

Станіслав Лущенков - адвокат ЮК "АРМАДА", спеціалізація: податкові та земельні спори. Практичний досвід юридичного супроводу агропідприємств понад 15 років;

Ігор Оборотов – Співкеруючий партнер ЮК "АРМАДА", адвокат, кандидат

юридичних наук. Спеціалізація: земельне та податкове право. Керівник юридичного відділу із супроводу понад 100 підприємств в форматі постійного абонентського обслуговування.

Посилання для перегляду вебінару:

Посилання стане активним за 1 годину до початку трансляції.

До початку трансляції також можна скористатися можливістю отримати безкоштовну консультацію юриста за Вашим питанням, заповнивши

форму за посиланням - https://armada.law/webinar-190122-consult