У селищній раді підбили підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2021 році

Дата: 11.01.2022 14:32

Зазначене питання було розглянуто в ході щотижневої робочої наради, яка відбулася 11 січня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Чернявського з секретарем, секретарем виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів та комунальних установ Великобурлуцької селищної ради.

Як повідомила начальник загального відділу Ніна Зажарська, за 2021 рік до селищної ради надійшло 4371 письмове  звернення (у 2020 році - 1695), у тому числі 3335 звернень через відділ «Центр надання адміністративних послуг».

Найголовнішими залишаються питання аграрної політики і земельних відносин, питання соціального захисту, комунального господарства, житлової політики, екології та природних ресурсів. Питання аграрної політики і земельних відносин становлять 91,0 % (надійшло 3984 звернення, з них через відділ «ЦНАП» - 3335), соціального захисту - 3,6 % (158 звернень), комунального господарства - 1,9 % (82 звернення), житлової політики - 1,6 % (71 звернення), екології та природних ресурсів - 1 % (22 звернення),  діяльності органів місцевого самоврядування – 0,2 % (7 звернень), транспорту і зв’язку – 0,1 % (4 звернення), освіти, наукової, науково-технічної діяльності – 0,1 % (6 звернень).

За результатами розгляду звернень, що надійшли до селищної ради протягом звітного періоду, вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді і пояснення, з них 98 % вирішено позитивно; відмовлено у задоволенні - 27; надані роз’яснення щодо шляхів вирішення питань - 18; 4 звернення, відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», надіслано на розгляд за належністю до інших органів; 9 – у процесі розгляду та остаточного вирішення.

Також під час наради розглянули питання про організацію та хід опалювального сезону в закладах освіти та культури Великобурлуцької селищної ради; про організацію та проведення заходів до святкових та визначних дат в січні 2022 року; про стан захворюваності на COVID-19 та хід вакцинації населення Великобурлуцької громади.