Напередодні свята Нового року у громаді привітали дітей пільгових категорій

Дата: 30.12.2021 15:03

Новорічно-різдвяні свята – час веселощів, розваг і подарунків для усіх дітлахів. У цей період особливою турботою хочеться огорнути дітей-сиріт  та позбавлених батьківського піклування, дітей, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах.

Нинішнього року у Великобурлуцькій територіальній громаді солодкі подарунки до Нового року отримали 300 дітей пільгових категорій, у тому числі: 69 дітей учасників АТО/ООС; 35 дітей з інвалідністю; 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які  перебувають під опікою; 52 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у прийомній сім’ї та в 6 дитячих будинках сімейного типу; 91 дитина з багатодітних родин, які опинилися у складних життєвих обставинах; 2 дитини учасників бойових дій; 23 дитини, постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Кошти для придбання наборів солодощів були виділені з місцевого бюджету згідно Програми соціального захисту окремих категорій населення Великобурлуцької селищної ради на 2021-2023 роки.