«Новорічні пригоди в Сніговому королевстві»

Дата: 28.12.2021 14:02

Новорічну театралізовану виставу під такою назвою для малечі Великобурлуцької громади провели 27 грудня у глядацькій залі Базового комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури». Підготували її учасники дитячого театрального колективу "Соняшник" та зразкового аматорського хореографічного колективу "Слов'яночка".

Святковий захід у цей день відвідали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко та голова Куп’янської районної ради Ігор Коваленко. Вони привітали дітей та їх батьків із новорічно-різдвяними святами, побажали всім гарного настрою, міцного здоров’я, добра, миру в Україні. Школярикам – старанно оволодівати знаннями та отримувати гарні оцінки, мати багато друзів, змістовно і весело  провести канікули.