21 грудня відбулося засідання виконкому селищної ради

Дата: 22.12.2021 13:31

В ході чергового засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради розглянули низку соціально важливих питань та прийняли відповідні рішення.

До порядку денного, зокрема, були включені питання, що стосуються організації проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2022 році; визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів, на яких  порушники та засуджені повинні виконувати такі роботи у 2022 році; про визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи у 2022 році.

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення:

- про надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщеній сім'ї Котушенко Н.В.;

- про взяття на соціальний квартирний облік сім'ї Денисенко Г.В. та Шатохиної І. Є.;

- про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, двом малолітнім дітям та про встановлення над ними опіки;

- про взяття на квартирний облік та на соціальний квартирний облік дитини, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та перебуває під опікою;

- про затвердження списку дітей пільгових категорій на отримання новорічних подарунків в 2021 році;

- про уточнення поштової адреси домоволодіння громадянина Курапова С.М.

Також було розглянуто заяви тяжкохворих мешканців Великобурлуцької громади та прийнято рішення про надання їм одноразової матеріальної допомоги на довготривале лікування та проведення операцій.