14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 16:14

Сьогодні 14 грудня день коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На Меморіальному комплексі Слави селища відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку героям Чорнобиля.

У залі Великобурлуцької селищної ради зібралися усі хто хотів віддати данину шани і висловити щирі слова подяки наймужнішим людям нашої громади, людям які зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, проявили героїзм, людську гідність, показали найкращий приклад патріотизму для нащадків.

На урочистому заході був присутній заступник Великобурлуцького селищного голови Андрій Чернявський, який висловив слова вдячності і шани учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нагородив Почесною грамотою Великобурлуцької селищної ради учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Сергія Анатолійовича Борошевича, Сергія Васильовича Нефідова, Валерія Олександровича Симоненка.

Також Почесною грамотою була нагороджена вдова учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Антоніна Володимирівна Пилатюк. Слова вдячності та привітань також прозвучали від голови правління громадської організації «Чорнобильці Великобурлуччини» Сергія Васильовича Нефідова.

Свої музичні вітання дарували народний аматор Великобурлуччини Олена Гречихіна, учень комунального закладу «Великобурлуцька дитяча музична школа Великобурлуцької селищної ради» Нікіта Костоглодов та аматори сцени Сергій Бутенко, Людмила Мулик, Світлана Кашенко та Людмила Баларьова.