Відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «Райдуга танцю – 2021»

Дата: 13.12.2021 09:18

12 грудня 2021 року за підтримки Купянського міського голови, Управління культури, молоді та спорту Купянської міської ради відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «Райдуга танцю – 2021» у місті Купянськ.

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Словяночка» Базового Комунального закладу «Великобурлуцький Будинок культури Великобурлуцької селищної ради» посів призові місця та отримав дипломи у різних категоріях:

• Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Вільна хореографія 7-9 років» танець «Смачного»;
  • Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Народна хореографія 10-12 років» танець «Волинська полька»;
  • Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Стилізація народної хореографії 10-12 років» танець «Затанцюймо Веселіше»;
  • Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Вільна хореографія 13-15 років» танець «Запали вогонь»;
  • Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Стилізація народної хореографії 13-15 років» танець «Повість про красу»;
  • Диплом Лауреата І ступеня у категорії «Народна хореографія 13-15 років» танець «Дівочий запальний»;
  • Диплом Лауреата ІІ ступеня у категорії «Вільна хореографія змішана категорія» танець «Денс мікс».

Від щирого серця вітаємо гордість Великобурлуцької селищної територіальної громади учасників Зразкового аматорського хореографічного колективу «Слов’яночка» та їхнього керівника Юлію Сулу з такою значущою перемогою. Бажаємо творчого натхнення, нових досягнень та перемог!!!