«Сокіл» став переможцем волейбольного турніру серед ветеранів спорту

Дата: 06.12.2021 16:22

04 грудня 2021 року в спортивній залі КЗ «Великобурлуцький  ліцей» Великобурлуцької селищної ради відбулися змагання з волейболу серед ветеранів спорту, приурочені до Дня Збройних Сил України.

Їх метою є популяризація волейболу серед сільських жителів, пропаганда здорового способу життя, активізація ветеранського руху та визначення переможця  турніру.

Всього у заході брали участь три команди. Ігри проводилися за коловою системою.  У підсумку змагань третє місце посіла збірна команда с. Шипувате та с. Григорівка. На другому місці - команда Великого Бурлука,  а головний трофей здобула команда «Сокіл».

На офіційній церемонії також визначили кращих гравців команд: Анатолій Віцота (с. Шипувате), Віталій Терентьєв (Великий Бурлук), Микола Рябенко («Сокіл»).

Призери та переможці, кращі гравці турніру були нагороджені грамотами, медалями, статуетками, кубками.