Відбулося засідання виконавчого комітету Великобурлуцької селищної ради

Дата: 02.12.2021 14:41

У ході засідання, яке провели 30 листопада, було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності Великобурлуцької громади.

З інформацією про показники роботи КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» Великобурлуцької селищної ради за 10 місяців 2021 року та про перспективи фінансування з Національної служби здоров’я України і з місцевого бюджету у 2022 році перед присутніми виступив в.о. директора КНП «Великобурлуцька центральна лікарня» Олександр Величко.

За результатами обговорення на засіданні прийняли ряд рішень:

- про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості;

- про створення житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам;

- формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Великобурлуцької громади;

- про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Великобурлуцької селищної ради;

- про уточнення поштових адрес 5 домоволодінь громадян.

Також було прийнято рішення, що стосуються захисту прав дитини, а саме:

- про затвердження висновку органу опіки і піклування про можливість громадянки виконувати обов’язки опікуна;

- про надання дозволу громадянці на оформлення земельної ділянки на неповнолітню доньку;

- про закріплення права проживання та користування житлом за неповнолітньою та за малолітньою дитиною;

- про взяття на квартирний та соціальний квартирний облік неповнолітньої дитини;

- про надання дозволу громадянці на укладання договору купівлі-продажу 18 частини автомобіля від імені малолітньої дитини.

Члени виконавчого комітету селищної ради розглянули на засіданні 17 заяв жителів громади про надання їм одноразової матеріальної допомоги на лікування. По кожній із заяв було прийнято позитивне рішення.