Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 07:21

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

У сучасному суспільстві місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Завдяки злагодженій роботі Великобурлуцької селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, громадськості сьогодні вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати нові плани та задуми у нашій громаді.

Усім причетним до цього свята дякую за нелегку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.

Ваш високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої держави. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя всіх жителів Великобурлуцької громади!

Великобурлуцький селищний голова                                     Віктор ТЕРЕЩЕНКО